Ostatnie dni głosowania, nie zwlekaj!

Trwa głosowanie w ramach Bydgoskiego Budżetu Obywatelskiego, zachęcamy do głosowania na projekty ponadosiedlowe dla Fordonu, oraz projekty dla poszczególnych osiedli.

Każdy mieszkaniec może zagłosować tylko na jeden z poniższych projektów ponadosiedlowych, ale dostateczna ilość głosów na każdy z nich pozwoli na realizację obu.

Z puli projektów ponadosiedlowych na terenie w Fordonu startują następujące projekty:

Balon wielofunkcyjny sportowy przy XV LO

Obiekt będzie służył propagowaniu zdrowego stylu życia oraz ukształtowaniu aktywnego spędzania czasu.

Doposażenie istniejącej bezpłatnej wypożyczalni sprzętu wodnego dla Bydgoszczan.

Klub Sportów Wodnych Bydgoszcz Brdyujście PTTK Witebska 2a

Darmowa wodna rekreacja dla wszystkich Bydgoszczan! Zakup rowerów wodnych z silnikami, kajaków, łodzi motorowych, pomostów, modernizacja przystani. Bydgoszczanie pracujemy dla Was kolejny rok bez wynagrodzenia, korzystajcie z uroków Brdy i pomóżcie swoim głosem rozwijać jedyną w Polsce tak działającą wypożyczalnię. Załączniki: https://goo.gl/Tj5gHw

Pełna lista projektów 

Głosowanie czas zacząć - pełna lista projektów. Głosować możemy na 1 projekt ponadosiedlowy, oraz na projekty z wybranego przez nas osiedla do limitu środków przyznanych na osiedle.

Instrukcja do głosowania

Budżet obywatelski - instrukcja do głosowania - zachęcamy do zapoznania się z instrukcją, jak oddać głos w formie papierowej, lub przez internet.

Pozostałe artykuły na temat budżetu obywatelskiego

W dziale Budżet Obywatelski znajdują się wszystkie artykuły dotyczące inwestycji z tej i poprzednich edycji programu.

Dodaj komentarz

Budżet obywatelski - artykuły

CZY STADION W FORDONIE BĘDZIE DOSTĘPNY DLA KAŻDEGO? (O ILE W OGÓLE POWSTANIE…) 23 grudnia mają zakończyć się prace przy przebudowie stadionu na Piwnika Ponurego w Fordonie. Jak dotąd prace nie postępują zbyt wartko – wykonawca zaorał stary stadion, wysypał kilka kupek piachu i na koniec zakopał się w nim ciężkim sprzętem…
Do 31. października trwa głosowanie na inwestycje, który będą zrealizowane w ramach budżetu obywatelskiego. Głosować można osobiście, lub przez internet. Zamieszczamy instrukcję, jak oddać swój głos.
Od 1. do 31 października trwać będzie głosowanie na projekty zatwierdzone do Bydgoskiego Budżetu Obywatelskiego.