Odrobina historii

MiastoFordon.pl jest niezależnym portalem informacyjnym, wpisanym do rejestru dzienników i czasopism prowadzonym przez Sąd Rejonowy w Bydgoszczy.

Portal powstał pierwotnie w 2011 roku, lecz po krótkim okresie działalności projekt został zarzucony z powodu braku czasu. Nie zachowały się materiały z tamtego okresu, przez lata istniał tylko sporadycznie aktualizowany fanpage na portalu Facebook (dostępny tutaj: facebook.com/miastofordon).

Fanpage, pomimo niewielu aktualizacji, cieszył się coraz większą popularnością, natomiast twórca portalu, po okresie migracji, powrócił po latach do Fordonu i postanowił odnowić działalność. Po latach przerwy portal wznowił działalność 30 stycznia 2018 roku.

Współpraca

Zachęcamy do współpracy firmy / instytucje / organizacje z obszaru Fordonu i okolic. Jeśli macie coś do przekazania mieszkańcom, organizujecie wydarzenie, macie pomysł na zmiany w swoim najbliższym otoczeniu - skontaktujcie się z nami.

Jesteśmy otwarci na wszelkie formy współpracy, możemy zaoferować między innymi:

• Zamieszczenie materiałów na stronie, w szczególności informacji o instytucjach / obiektach / wydarzeniach.
  • Utrzymywanie strony internetowej w domenie .miastofordon.pl (np. twojanazwa.miastofordon.pl)
  • Patronat medialny.

Dane kontaktowe

Ariel Zwoliński - wizytówkaWydawca i redaktor naczelny MiastoFordon.pl Ariel Zwoliński

W celu skontaktowania się z nami prosimy o skorzystanie z formularza dostępnego w zakładce Kontakt lub też o skorzystanie z danych zamieszczonych na fotografii.