Na sygnale

Kolizja na Fordońskiej

Kolizja na Fordońskiej

Dwa samochody zderzyły się na skrzyżowaniu ulic Brzechwy i Fordońskiej dzisiaj o godzinie 8:48. Do zdarzenia doszło wskutek tego, iż kierowca pojazdu dostawczego nie ustąpił pierwszeństwa nadjeżdżającemu ulicą Fordońską samochodowi marki Citroen. Na miejsce wezwane zostały policja, pogotowie i straż pożarna, z uwagi na wyciek płynów z Citroena.

Awantura w tramwaju

Mający ponad dwa promile alkoholu w wydychanym powietrzu dwudziestoośmioletni mężczyzna nie chciał wysiąść z tramwaju, który dojechał do pętli Łoskoń (osiedle Terenów Nadwiślańskich). Upominającemu go motorniczemu groził butelką i scyzorykiem. Do zdarzenia doszło dziś, we wtorek 20. lutego 2018, w godzinach porannych.

Mężczyzna został po zdarzeniu zatrzymany przez policję i trafił do aresztu. Za groźby grozi mu do dwóch lat pozbawienia wolności.

Tagi

Wybuchł gaz - zniszczony budynek przy Łowickiej

Przy ulicy Łowickiej około godziny 14:00 doszło do wybuchu. Prawdopodobną przyczyną był gaz.  Jak donosi Gazeta Pomorska: "Całkowitemu zniszczeniu uległ parterowy budynek mieszkalny w zabudowie szeregowej. W sąsiednim budynku runęła ściana szczytowa, natomiast w okolicznych budynkach wybiło szyby – mówi nam kpt. Aleksandra Starowicz, rzecznik prasowy KM PSP w Bydgoszczy".

Tagi