Głosowanie w zabytkowym autobusie

Na fordońskim rynku, oraz pod górą Szybowników, można było oddać swój głos na projekt w ramach budżetu obywatelskiego. W tym celu przyjechał specjalnie zabytkowy autobus. Akcja miała miejsce 14. października w godzinach 10:30 - 12:30.

Na co dzień można głosować w wybranych szkołach, oraz przez internet. Pełna lista projektów w artykule Głosowanie czas zacząć - pełna lista projektów, instrukcji do głosowania w artykule dostępnym pod adresem Budżet obywatelski - instrukcja do glosowania

Głosowanie trwa do 31. października.

Zdjęcie: zdjęcie archiwalne ze strony bydgoszcz.pl

Dodaj komentarz

Budżet obywatelski - artykuły

CZY STADION W FORDONIE BĘDZIE DOSTĘPNY DLA KAŻDEGO? (O ILE W OGÓLE POWSTANIE…) 23 grudnia mają zakończyć się prace przy przebudowie stadionu na Piwnika Ponurego w Fordonie. Jak dotąd prace nie postępują zbyt wartko – wykonawca zaorał stary stadion, wysypał kilka kupek piachu i na koniec zakopał się w nim ciężkim sprzętem…
Trwa głosowanie w ramach Bydgoskiego Budżetu Obywatelskiego, zachęcamy do głosowania na projekty ponadosiedlowe dla Fordonu, oraz projekty dla poszczególnych osiedli.
Do 31. października trwa głosowanie na inwestycje, który będą zrealizowane w ramach budżetu obywatelskiego. Głosować można osobiście, lub przez internet. Zamieszczamy instrukcję, jak oddać swój głos.
Od 1. do 31 października trwać będzie głosowanie na projekty zatwierdzone do Bydgoskiego Budżetu Obywatelskiego.