Ulica Celna otwarta

W ramach zeszłorocznej edycji budżetu obywatelskiego mieszkańcy Starego Fordonu zdecydowali się przeznaczyć środki na remont ulicy Celnej.

Drogowcy dzisiaj jeszcze prowadzili ostatnie prace - wysiewali trawę. Ulica, podobnie jak kilka innych inwestycji budżetu obywatelskiego, została ukończona na chwilę przed wyborami samorządowymi. Całość inwestycji wyniosła 565 tysięcy złotych.

Uwaga: na całości ulicy znajduje się strefa zamieszkania - parkowanie dozwolone jest tylko w wyznaczonych miejscach. Poza tym Celna stała się drogą jednokierunkową, niemożliwy jest wjazd od strony ulicy Wyzwolenia. Zgodnie z informacjami znajdującymi się na stronie urzędu miasta o jednokierunkowości ulicy zdecydowali mieszkańcy.

Budżet obywatelski 2018

Zachęcamy do głosowania w tegorocznej edycji budżetu obywatelskiego, szczegóły techniczne znajdują się w artykule: Budżet obywatelski - instrukcja do głosowania

Zdjęcie: skrzyżowanie ulicy Celnej z ulicą Wyzwolenia.

Polecamy również artykuł: Ulica Celna gotowa, a gdzie chodniki?

Dodaj komentarz

Budżet obywatelski - artykuły

CZY STADION W FORDONIE BĘDZIE DOSTĘPNY DLA KAŻDEGO? (O ILE W OGÓLE POWSTANIE…) 23 grudnia mają zakończyć się prace przy przebudowie stadionu na Piwnika Ponurego w Fordonie. Jak dotąd prace nie postępują zbyt wartko – wykonawca zaorał stary stadion, wysypał kilka kupek piachu i na koniec zakopał się w nim ciężkim sprzętem…
Trwa głosowanie w ramach Bydgoskiego Budżetu Obywatelskiego, zachęcamy do głosowania na projekty ponadosiedlowe dla Fordonu, oraz projekty dla poszczególnych osiedli.
Do 31. października trwa głosowanie na inwestycje, który będą zrealizowane w ramach budżetu obywatelskiego. Głosować można osobiście, lub przez internet. Zamieszczamy instrukcję, jak oddać swój głos.
Od 1. do 31 października trwać będzie głosowanie na projekty zatwierdzone do Bydgoskiego Budżetu Obywatelskiego.