Sprzątanie Fordonu 2018

Po zimie wiele jest miejsc w Fordonie, w których zalegają śmieci. Gdzie są śmieci? Kto je posprząta?

Worek foliowy i inne śmieci na trawnikuKażdego roku Urząd Miasta Bydgoszczy organizuje sprzątanie w ramach akcji "Sprzątanie świata" (jesienią) i "Międzynarodowy dzień Ziemi" (22 kwietnia). Biorą w nich udział szkoły i przedszkola.

Stowarzyszenie Miłośników Starego Fordonu planuje akcję sprzątania brzegu Wisły w rejonie ulicy Frycza-Modrzewskiego i okolic, oraz Wyszogrodu. Akcja będzie miała miejsce 10 marca 2018, początek przy Fordońskiej 410 o godzinie 9:00.

Akcje te mają ograniczony zasięg - my chcielibyśmy, by cały Fordon został wysprzątany.

Zgłoś miejsce do sprzątnięcia!

Zachęcamy do zgłaszania miejsc, w których zalegają odpady. Można to zrobić w komentarzach poniżej, lub wysyłając email na adres kontakt@miastofordon.pl. Prosimy o podanie lokalizacji i dołączenie zdjęcia.

Wszystkie zgłoszenia zostaną przekazane służbom miejskim.

Zanieczyszczone miejsca

Działka pomiędzy ul. GOPRu a ul. Andersa

GOPR - śmieci na trawniku

GOPR - śmieci na trawniku

GOPR w stronę Skarżyńskiego - śmieci na trawniku

ul. Patrolowa

ul. Patrolowa - śmieci

Comments

Submitted byAnna (niezweryfikowany) on śr., 22/08/2018 - 00:23

Jeżdże codziennie z moim dzieckiem na spacer  i aż serce pęka jak wygląda teren parkowy / leśny od L.Posłusznego do stokrotki w fordonie : ( nie wiem ile mają w sobie głupoty ludzie żeby tak zaśmiecać jedyny taki w okolicy obszar. Kiedyś było tam czystko można bylo spotkać zgraje wiewiórek a teraz śmieć na śmieciu. kiedy ludzie nauczą się szanować ziemie po której chodzą 

Dodaj komentarz