Na sygnale

Blokady na kołach

Policjanci informują, iż będą skrupulatniej pilnować przepisów dotyczących postoju pojazdów. Obecnie na porządku dziennym jest parkowanie w przypadkowych miejscach w strefie zamieszkania, a nawet w uliczkach, w których obowiązuje bezwzględny zakaz parkowania.

Awantura w tramwaju

Mający ponad dwa promile alkoholu w wydychanym powietrzu dwudziestoośmioletni mężczyzna nie chciał wysiąść z tramwaju, który dojechał do pętli Łoskoń (osiedle Terenów Nadwiślańskich). Upominającemu go motorniczemu groził butelką i scyzorykiem. Do zdarzenia doszło dziś, we wtorek 20. lutego 2018, w godzinach porannych.

Wybuchł gaz - zniszczony budynek przy Łowickiej

Przy ulicy Łowickiej około godziny 14:00 doszło do wybuchu. Prawdopodobną przyczyną był gaz.  Jak donosi Gazeta Pomorska: "Całkowitemu zniszczeniu uległ parterowy budynek mieszkalny w zabudowie szeregowej. W sąsiednim budynku runęła ściana szczytowa, natomiast w okolicznych budynkach wybiło szyby – mówi nam kpt. Aleksandra Starowicz, rzecznik prasowy KM PSP w Bydgoszczy".